Sveiki, malonu kad domitės šia turininga turistine kelione, įspūdingos gamtos krašte, su joje įterptais dviračių žygiais.

Atvykimas iki Oslo lėktuvu, kur Jus pasitiksiu su atvežtais daiktais ir dviračiais.

Kelionė prasidės nuo Norvegijos sostinės Oslo, pažinties su miestu ant dviračių, apsistosime kempinge.

2 dieną važiuosime 350km.vaizdingu keliu per kalnus, tarp bėgančių, krentančių ir tyvuliojančių vandenų iki  fiorde esančio miestelio Odda, paskutinius kilometrus iki kempingo jau ant dviračių.

3 diena iš kempingo žygis pėsčiomis prie trolio liežuvio(trolltunga), iki starto nuvažiuosime su dviračiais arba mašina. Po žygio gryžtame į kempingą ilsėtis.

4 diena su mašina pavažiuosime apie 100km. iki Haugastol, iš kur važiuosime dviračiais vienu įspudingiausiu maršrutų ne tik Norvegijoje- Rallarvegen.

Po žygio ilsimės prie didžiausio Norvegijoje Siognefiordo, miestelyje Flam kempinge.

5 dieną po pietų arba 6d. ryte išvykstame ir tris dienas neskubant, važiuosime iki Lafotenų salų vaizdingiausiomis maršruto vietomis: Atlanto keliu ir Trolių laiptais. Aplankysime Trondheimą ir toliau tarp kalnų ir vandenų, kartais kalnus ar vandenis pranerdami tuneliais, kartais fiordus perplaukdami keltais, sustosime nakvynei su neužmirštamais vaizdais- laukinėje gamtoje, skirsime laiko pasivaikščiojimams pabuvimu įspudingoje gamtoje, žūklei, ir vėl važiuodami pasieksime Lafotenų salas. Čia praleisime tris dienas, apžiūrėjimui ir susipažinimui padarysime žygį pėsčiomis, dviračiais, būtinai skirsime laiko žvejybai arkties jūroje, norintys aplankys vietinius muziejus.

12 kelionės dieną pasuksime link namų per Suomiją iki Helsinkio keltu i Taliną 

14 kelionės dieną, rugsėjo 24-sekmadienį gryšime į Vilnių.

Metų laikas palankus keliauti Norvegijoje dėl orų, gamtos grožio ir puikių gamtos gėrybių miškuose- grybų, uogų, vandenyse žuvų...

Kelionės metu bus gaminamas maistas, ir Jums kasdien pasiūlyti pusryčiai, pietūs ir vakarienė, prie gaminimo norintys mielai galėsite prisijungti.

Dalyvio mokęstis 850eur.(sudaro kelionės organizavimas, visos transporto paslaugos ir lėktuvo pirmyn bilietai, keltai, nakvynės kempinguose, maitinimas).

Jei norėtumėte keliauti šioje kelionėje be dviračio, o pvz. tik retkarčiais pasivažinėti ar visai ne, taip irgi galėtumėt, nes ir vaikštant ant žemės bus ką veikti...be to dar 10%nuolaida.

Norinčius mielai prašau susipažinti su bendromis dalyvavimo sąlygomis, sutinkant užsiregistruoti ir pervesti avansą 200eur. į sąskaitą LT817300010098482116 GINTAUTAS DEKSNYS  už kelionę  vietos rezervavimui ir bilietų užsakymui, likusią dalį iki išvykimo.