Sveiki, nurodytomis datomis spalio mėn. kviečiu į dviračių žygius  saulėtoje, skalaujamos šiltos Viduržemio jūros, menančios antikos laikus- Kipro saloje. Atvykimas galimas iš Vilniaus į Larnaką su Wizzair- tiesioginiai skrydžiai, su persedimu Varšuvoje -LOT arba pro Kijevą su Ukrainos avia linijomis.

Savaitei laiko rekomenduoju savo dviračių nesivežti, už 10-12eur. parai, galima išsinuomoti visai neprastus, tinkamus važiuoti ir kalnų žvirkeliais, dviračius.

Bus paruošti maršrutai, gražiausiomis ir labiausiai tinkamomis keliauti dviračiu salos vietomis, tai Graikų vakarinė, ir šiaurinė bei rytinė salos dalis priklausanti Turkijai.

Bus išnuomotas automobilis Jus pasitikti, pervažiavimams, bei nuvežti į oro uostą, taip pat keliaujant dviračiu nereikės vežtis savo daiktų.

Nakvynės planuojamos viešbučiuose-apartamentuose, bet pasiėmus miegmaišį bei kilimėjį bus galimybė ir gamtoje, taip pat pasirūpinsiu maitinimu ryte ir vakare po žygio.

Pirmame etape nuo spalio 8d. iki 16d. pasiūlysiu kiek lengvesnį žygio variantą ir maršrutą(40-60km.per dieną),tai tiktų gal kiek mažiau patyrusiems žygių dviračiais dalyviams. Antrą etapą nuo10.15-25d.(jei virš 7d., papildoma diena su nakvynė -40eur.) galėtų rinktis norintys ir galintys daugiau paminti(70-100km.), bet ir antrame etape bus galimybe pervažiuoti ir mašinoje.

PAPILDYMAS: dviračių žygiai Kipro saloje, kai Lietuvos rudenį ypač norisi iškeisti į vasarišką salos orą ir šiltą jūrą, pratesiami ir bus organizuojami iki lapkričio 9 dienos. Iš Vilniaus Wizzair skrenda pirmyn ir atgal į Larnaką tiesiogiai, tai iki 11.09d. galimos datos šios 10.30d.- 11.06d. arba atvykus pigesniu tiesioginiu skrydžiu sugryžti su persėdimu, arba su ukrainos oro linijomis su persedimu 11.02-11.09d. Jums tinkamas dienas pasirinkiti patys, paskui suderinsime.

Dalyvio mokęstis 300eur.(savaitei-7nakvynės) plius lėktuvo bilietai apie 200eur. tiesioginis brangiau, ir jei ne savas, dviračio nuoma apie 70eur.

Norinčius kviečiu užsiregistruoti ir nusprendus vykti suderinus datas, prašau pervesti avansą 100eur.- į saskaitą  LT817300010098482116 GINTAUTAS DEKSNYS  už kelionę  vietos rezervavimui ir bilietų užsakymui.

Galite, suderinus datas, bilietus nusipirkti patys, bet jeigu norite kad pasirūpinčiau Jūsų skrydžio bilietais, rezervuojant vietą informuokite ir perveskite, su avansu bilieto kainos sumą.

 

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.