Sveiki, malonu kad domitės šia pavasario gegužės 4-14 dienomis organizuojama kelione ir dviračių žygiu per Šveicariją, 9 nacionaliniu dviračių maršrutu, vadinamu -ežerų keliu. Tai vaizdingiausias maršrutas vedantis per šalį iš pietų į šiaurę- 505km. Kelias vingiuoja, kartais kyla ir leidžiasi tarp įspūdingų, snieguotomis viršūnėmis, Alpių kalnų, dažnai palei žėrinčius smaragdo spalvomis kalnų ežerus. Siauri kaimo keliukai veda per žaliuojančius laukus ir žydinčias pievas, lydint skambantiems varpeliams nuo besiganančių galvijų.   

Šveicarijoje keliaujant visuomet supa nuostabi gamta, o ant dviračio pamatyti ir pajausti šalį, joje gyvenančių žmonių buitį- dviratis pati smagiausia ir sveikiausia transporto priemonė. 

Taip pat žinoma, kad Šveicarijos konfederacija viena iš labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių pasaulio valstybių, jau seniai politikoje laikosi neutralios pozicijos, išvengė dviejų pasaulinių karų, joje tiesiog dvelkia taika ir tvarka, ramybe ir kokybe, tai patirsime aplankant didesnius ir mažesnius miestelius, istorines, turistų, ir daugelio pasaulio įžymybių gyvenimui ir poilsiui mėgstamas vietas, čia kvepia sūriais, šokoladu, ir"prabanga".

Kelionės ir dviračių žygio organizavimas:

Dviračių žygis -turistinis, nakvynės kempinguose-palapinėse,  keliausite su savo dviračiais, taip pat ir kitas inventorius asmeninis- palapinės, kilimėliai, miegmaišiai, jei kam rekėtų galėčiau išnuomoti dviratį.

Dalyvių atvykimas iš Vilniaus iki Frankfurto planuojamas lėktuvu, o dviračiai ir daiktai bus atvežti su mikroautobusu+ priekaba, ir pasitiks Jus oro uoste. Iki žygio pradžios vietos, ir pirmos nakvynės- Montrė, prie Ženevos ežero, per Šveicariją visi nuvažiuosime mikroautobusu.

Maitinimas: žygio metu bus gaminamas ir jums pasiūlytas šiltas maistas: pusryčiai - prieš žygį ir po žygio vakarienė.

Visi daiktai žygio metu, nuo vienos iki kitos nakvynės vietos, bus vežami lydinčioje mašinoje, su savimi turėsite tik kas būtina.

Žygio dienos maršrutas planuojamas apie 50-70km. priklausomai nuo sunkumo- reljefo, kelio dangos. 

Prieš dienos žygį bus paaiškintas maršrutas iki kitos nakvynės vietos, važiuosite grupėje, nors tai ir ne bus privaloma. Maršrutas pažymėtas ženklais, bet be pakankamos patirties ir geros orentacijos galimas klaidžiojimas, tai irgi naudinga patirtis, bet grupėje bus saugiau ir lengviau rasti išeitis.

Šios kelionės ir dviračių žygio dalyvio mokestis 650 eur. ( sudaro: organizavimas, visos transporto paslaugos, lėktuvo bilietai- tiesioginiai skrydžiai, nakvynės kempinguose, maitinimas 2kartus dienoje).

Plačiau prašau susipažinti su bendromis dalyvavimo sąlygomis ir jei sutinkate norinčius mielai prašau užsiregistruoti, ir iki vasario 1d. pervesti avansą 200eur. į sąskaitą LT817300010098482116 GINTAUTAS DEKSNYS  už kelionę  vietos rezervavimui ir bilietų užsakymui, likusią dalį iki išvykimo.

Žygio dviračiais per Šveicariją 9 maršruto ŽEMĖLAPIS originalas.

žemėlapis su maršrutu ir nakvynės vietomis

 

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.