ALANDAI

Sveiki norintys pakeliauti ant dviračio, po nuostabios gamtos, ramybe dvelkiančias, Baltijos jūroje tarp Suomijos ir Švedijos esančias Alandų salas.

Išvykimas planuojamas 2018m. rugpjūčio 25d. 15.45val. iš Vilniaus nuo aikštelės prie Forum Palace su mikroautobusu, priekaboje bus vežami dviračiai bei daiktai, sugryžimas rugsėjo 2d. 

Visos nakvynės kelionėje planuojamos gamtoje- stovyklavietėse, kempinguose, savo palapinėse.

Pirma nakvynė bus kelyje sustojus Estijoje- stovyklavietėje, palapinėse, ryte toliau važiuosime iki Talino uosto, iš kur laivu, per pora valandų persikelsime į Helsinkį - jei geras oras - neilga ekskursija po miestą. Toliau mašinoje pavažiuosime apie 200km. iki stovyklavietės netoli salų, kur apsistosime antrai nakvynei kempinge.

Trečią kelionės dienos rytą, po pusryčių, pasiruošę sėsite ant savo dviračių ir šešias dienas keliausime, kai reiks persikelsime laivu, po vaizdingas Brando, Kumlinge, Vardo ir su sostine Mariehamn Alandų salas.

Pagrindinis dalykas šioje kelionėje tai skandinavijos gamta, aplink esančia

jūra, nedidelės gyvenvietės, bus keli muziejai, tvirtovė, ir visur ramybė, kiek daugiau mašinų judėjimo pagrindinėje saloje.

Kelių danga daugiausiai asfaltas, o žvyrkelis geros kokybės, reljefas kiek kalvotesnis bus tik didžiojoje saloje, dienos maršrutas vid. 40-50km. norintys galės prasukti ir daugiau.

Viso žygio metu lydės mašina, joje bus vežami Jūsų daiktai.

Žygio metu bus gaminamas ir Jums pasiūlytas šiltas maistas du kartus, iš ryto ir po žygio.

Turėsite salų žemėlapį, bus paaiškintas dienos maršrutas su numatyta nakvynės vieta.

Teko keliauti šiose salose anksčiau, oras panšus kaip pas mus-Neringoje, o gamta be puikių sąlygų keliauti dviračiais, dosni miško gėrybėmis- grybais ir uogomis, o jūroje neabejoju pasigausim žuvų.

Jai domitės šia kelione prašau susipažinti su bendromis dalyvavymo salygomis.

Dalyvio mokęstis už kelionę  400eur.(įeina kelionė su mašina iš Vilniaus ir atgal, lydėjimas ir daiktų vežimas mašinoje žygio metu, kelto bilietai į Helsinkį ir tarp salų, nakvynės kempinguose, maitinimas). Jeigu norėtumėte atvykti su savo mašina  ir prisijungti, turėtume susitarti.

Jei susidomėjote šia kelione prašau užsiregistruoti, o jei turite klausimų prašau

klauskite.

 

Taip pat užsiregistravus prašysiu pervesti avansą 150eur. į sąskaitą:LT703500010001398968  ( paskirtis už kelionę, gavejas Gintautas Deksnys) likusią dalį prieš išvykstant.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.